Úvodní akce sportovního seriálu Milada Tour proběhne sice až v únoru, kdy startuje sezonu zimním během Milada Winter Run, ale již nyní Vám můžeme s potěšením oznámit, že se naše společnost pro rok 2020 stává významným partnerem celé Tour.


,,Jsme si jisti, že společně s naším novým partnerem přineseme závodníkům mnoho atraktivních novinek. Zároveň si velmi vážíme toho, že se nám podařilo spojit síly s tak úspěšnou a férovou společností,“ zmínil ředitel seriálu Michal Neustupa.

Představení Milada Tour

Milada Tour je sportovní seriál pro širokou veřejnost jakéhokoli věku i kondice, který se již třetím rokem koná v unikátním přírodním prostředí bývalého hnědouhelného dolu nedaleko Ústí nad Labem.

Krásné prostředí jezera Milada mezi Českým středohořím a Krušnými horami láká na zimní běžecký závod, tradiční cyklistický závod a červnový běžecký závod.

Závody seriálu jsou vhodné pro všechny sportovce, kteří chtějí zažít nejen přátelskou a pohodovou atmosféru, ale i pro ty, kteří si chtějí poměřit síly s profesionálními sportovci.

Součástí Tour je i seriálové hodnocení závodníků nebo týmová soutěž.

Jedinečná atmosféra, profesionální závodní servis, zajímavý doprovodný program a unikátní prostředí jezera Milada. To je MILADA TOUR!

Termíny závodů Milada Tour v roce 2020

  • Milada Winter Run, 3. ročník, termín: 1. února 2020
  • Cyklozávod Milada, 13. ročník, termín: 9. května 2020
  • Milada Run, 4. ročník, termín: 6. června 2020

Registrace do všech závodů probíhají na stránkách www.miladatour.cz.